Case study

Poniżej znajdują się wybrane innowacyjne projekty, które zrealizowaliśmy wspólnie z naszymi Klientami bazujące na wykorzystaniu platformy BlueBooster for Insurances

 

pkobp.png

PKO BP - innowacyjny system ubezpieczeniowy

Omnikanałowa platforma sprzedaży ubezpieczeń

Wdrożenie i rozwój innowacyjnej platformy sprzedażowej ubezpieczeń komunikacyjnych we wszystkich kanałach dystrybucji. Nowością na rynku jest możliwość skorzystania z oferty różnych zakładów ubezpieczeniowych w ramach jednego pakietu asekuracyjnego, w jednym procesie zakupowym.


Dowiedź się więcej

saltus.png

Saltus TUW - platforma wieloproduktowa

Sprzedaż 5 linii ubezpieczeniowych w wielu kanałach

Digitalizacja sprzedaży ubezpieczeń i rozwój platformy Klienta od ponad 10 lat. Dzięki platformie Klient zyskał możliwość sprzedaży ubezpieczeń w 5 liniach produktowych oraz 3 kanałach dostępowych. Poza sprzedażą możliwa jest również obsługa procesów posprzedażowych, w tym rozliczenia prowizyjne.


Dowiedź się więcej

bikserwis.png

BIK Serwis - skaner ofert ubezpieczeniowych

Kompletny zakres produktów komunikacji z polisowaniem

System dla sieci multiagencyjnej umożliwiający zagregowanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych spośród wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych z rynku. Porównanie taryfikacji standardowych z warunkami umów generalnych, łącznie z finalizacją poprzez polisowanie.


Dowiedź się więcej

ergo.png

Ergo Hestia - serwis korporacyjny

Kreacja i realizacja portalu wraz z panelem administracyjnym

Realizacja dedykowanego portalu korporacyjnego nastawionego na funkcjonalność i wygodę Klienta. Udostępniony system pozwala na bieżącą aktualizację i edycję wprowadzanych treści i rozwój serwisu zgodny z oczekiwaniami ERGO Hestia.


Dowiedź się więcej