Buduj nowe strony i modyfikuj ich zawartość bez konieczności angażowania działu IT

Skorzystaj z prostego w obsłudze CMS-a i twórz serwisy sprzedażowe dopasowane do bieżących potrzeb banku.

 

Jednym z elementów platformy sprzedażowej BlueBooster jest intuicyjny CMS (System Zarządzania Treścią), który umożliwia stworzenie funkcjonalnego serwisu informacyjnego lub sprzedażowego bez udziału programisty czy grafika.

Konstruujesz nowy serwis zgodnie z aktualnymi potrzebami banku, korzystając z gotowych elementów. Architektura informacji zależy wyłącznie od Ciebie - masz pełną dowolność i swobodę w dobieraniu poszczególnych komponentów.

CMS umożliwia stworzenie zarówno rozbudowanego serwisu informacyjnego, jak i prostej strony typu landing page połączonej z aplikacją sprzedażową.

Intuicyjny kreator stron www

Kreacja serwisu informacyjnego lub sprzedażowego za pomocą Blue Booster przypomina budowanie z klocków.

 

Masz do dyspozycji gotowe komponenty, które układasz w odpowiadającą Twoim potrzebom całość. Możesz dowolnie zmieniać ich konfigurację. Wygląd nowego serwisu będzie zgodny z identyfikacją wizualną Twojego banku.

Łatwość obsługi kreatora powoduje, że nie będziesz potrzebować pomocy programisty i dewelopera, żeby szybko wdrożyć nowy lub zmodyfikować istniejący serwis.

cms_1.png
cms_2.png

Mnogość komponentów w CMS

Nasze rozwiązanie łączy łatwość obsługi CMS-a z atrakcyjnym wyglądem i zaawansowanymi funkcjonalnościami dedykowanego wdrożenia.

 

Tworząc nową stronę możesz korzystać z szeregu komponentów, wśród których są proste elementy typu: box ze zdjęciem, akapit tekstowy,lista, oraz dynamiczne widgety, takie jak:wykres akcji,mapa placówek z wyszukiwarką, kalkulator, formularz, itd.

Łatwa edycja, aktualizacja i planowanie

 

CMS umożliwia szybki podgląd projektowanej strony, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić, jak będzie ona wyglądać po zapisaniu zmian.

Podgląd projektowanych czy edytowanych stron jest realistyczny.

Możesz również stworzyć z wyprzedzeniem strony docelowe pod zbliżające się kampanie reklamowe lub strony informacyjne nowych produktów bankowych wchodzących do sprzedaży dopiero za jakiś czas, ponieważ kreator umożliwia zaplanowanie publikacji gotowej strony wybranego przez Ciebie dnia.

To znaczy, że już dziś możesz stworzyć stronę, którą chcesz opublikować za kilka miesięcy - funkcja ta ułatwia m.in. pracę zespołową nad daną stroną, ponieważ każda z zainteresowanych osób możesz zobaczyć jak będzie wyglądać strona i zgłosić ewentualne poprawki.

Interesuje Cię tworzenie aplikacji sprzedażowych?

Poznaj szczegóły
cms_3.png