Otwórz swój bank na nowe formy sprzedaży online

Buduj skuteczne ścieżki sprzedażowe, uwzględniające automatyczną weryfikację klienta.

 

Jedną z kluczowych funkcjonalności platformy BlueBooster jest kreator procesów sprzedażowych online, który daje możliwość modyfikowania starych i budowania nowych ścieżek zakupowych.

Jest intuicyjny i prosty w obsłudze - nie wymaga wiedzy technicznej i wsparcia programistycznego, w związku z czym, każdy w Twoim zespole może edytować ścieżki zakupowe w zależności od swoich potrzeb i podnosić w ten sposób skuteczność poszczególnych kampanii.

BlueBooster generuje widoki w oparciu o komponenty ostylowane zgodnie z identyfikacją wizualną Twojego banku, dzięki czemu wszystko co stworzysz jest spójne z głównym serwisem www banku.

Wielokrokowe formularze z walidacjami

Dzięki BlueBooster aplikacje sprzedażowe Twojego banku mogą zawierać wielokrokowe formularze o różnej liczbie i rodzaju pól. Mogą to być np.: pola tekstowe, rozwijane listy, checkboxy itp. To Ty decydujesz ile pól będzie miał dany formularz i w jakiej kolejności będą one ułożone. Również od Ciebie zależy logika formularzy, czyli sposoby przejść między kolejnymi widokami.

 

Obsługa kreatora jest bardzo prosta, ponieważ zawiera on gotowe elementy, z których budujesz formularze.

Możesz również:

  • dowolnie edytować i organizować treść;
  • formatować ją i dzielić na sekcje i strony;
  • dodać dynamiczny kalkulator, za pomocą którego przedstawisz np. graficzną symulację kosztów produktu bankowego;
  • wygenerować umowy do pobrania przez Twoich klientów.
formularze_ux.png
kalkulatory_ux.png

Kalkulatory zdolności kredytowej

 

BlueBooster powstał po to, żeby automatyzować poszczególne etapy procesów sprzedażowych toczących się online, łącznie z uruchomieniem danego produktu bankowego dla klienta.

Elementem naszej platformy do sprzedaży wielokanałowej jest mechanizm automatycznie weryfikujący zdolność finansową potencjalnego klienta.

Analizowane są takie dane jak: zarobki, wydatki, stałe koszty życia itd.

Na ich podstawie system decyduje o tym, czy klient może skorzystać z danego produktu bankowego.

Wdrożenie mechanizmu może się odbyć na dwa sposoby: poprzez integrację z systemem scoringowym Twojego banku lub implementację macierzy obliczającej zdolność kredytową.

BluBooster umożliwia również integracje z: bazami danych banku, zewnętrznymi aplikacjami przetwarzającymi, porządkującymi i dostarczającymi dane (np. z wyciągu bankowego klienta).

Weryfikacje potencjalnych Klientów

 

Wiemy jak istotna, w przypadku sprzedaży produktów bankowych, jest weryfikacja wiarygodności potencjalnego klienta. Dlatego stworzyliśmy narzędzia umożliwiające:

System umożliwia wysyłkę wiadomości odpowiednim kanałem i warunkuje przejście do kolejnego kroku w formularzu pozytywną weryfikacją.

W praktyce może to wyglądać np. tak, że klient przejdzie do kolejnego kroku dopiero wtedy, gdy wpisze w odpowiednie okno kod otrzymany w SMS-ie.

Tak skonstruowany proces weryfikacyjny jest nie tylko bardzo szybki, ale i efektywny. W kilka sekund potwierdzasz tożsamość klienta i zyskujesz pewność, że dysponujesz prawidłowymi danymi kontaktowymi.

weryfikacje_ux.png
zaawansowane_weryfikacje_ux.png

Zaawansowana weryfikacja zachowań użytkownika

BlueBooster nie poprzestaje wyłącznie na weryfikacji danych kontaktowych i tożsamości prospekta.

Nasza platforma do sprzedaży wielokanałowej jest wyposażona w moduł antyfraudowy, umożliwiający szczegółową analizę zachowań każdego potencjalnego klienta, w tym: treści wpisywanej w pola formularza, czy tempo udzielania odpowiedzi.

Dzięki tak zaawansowanym narzędziom możesz jeszcze dokładniej ocenić potencjał danego prospekta oraz dynamicznie zmieniać prezentowaną ofertę.