Platforma do kompleksowej sprzedaży online dla rynku finansowego

Zwiększ sprzedaż, tworząc pełną ścieżkę: od pozyskania ruchu, przez prezentację oferty, zebranie danych, podpisanie umowy, po uruchomienie produktu.

Uruchom zautomatyzowany proces sprzedażowy w kanale online

Performance marketing, prezentacja produktu i proces sprzedaży, komunikacja z Klientami

Proces_Bankowy-PL.png
proces_bankowy-mobilka.png

Z wykorzystaniem BlueBooster zbudujesz ścieżki sprzedażowe online tak, żeby docierać do swoich klientów w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki kompletnej obsłudze w kanale online podniesiesz skuteczność sprzedaży. Ścieżki sprzedażowe udostępnisz Klientom w oparciu o nowoczesny serwis www stworzony w BlueBooster. Automatycznie zweryfikujesz swoich klientów za pomocą wiadomości e-mail, SMS lub przelewu bankowego. Zautomatyzujesz też sprzedaż dzięki narzędziom, które po analizie sytuacji klienta samodzielnie zadecydują o przyznaniu mu danego produktu.

 

Korzystając z naszej platformy przyspieszysz obsługę klientów Twojego banku w oparciu o kanał cyfrowy, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

apla_reklamowa.png

BlueBooster to nowoczesne wsparcie sprzedaży online

Najważniejsze funkcjonalności i narzędzia platformy

kreator_procesow.png

Kreator procesów sprzedażowych

Skonfiguruj i uruchom skuteczne procesy sprzedażowe.

Tworzenie wielokrokowych procesów sprzedażowych, z wykorzystaniem zaawansowanych mechanizmów w kanale online jeszcze nigdy nie było tak proste. BlueBooster umożliwia m.in. definiowanie różnych ścieżek klienta i ich późniejsze walidację.


Dowiedz się więcej
modul_cms.png

Moduł CMS

Wdrażaj nowoczesne i efektywne serwisy.

Dzięki BlueBooster możesz tworzyć i uruchamiać nowe strony www i serwisy typu landing page www bez wsparcia technicznego. Korzystając z gotowych komponentów możesz szybko zmieniać zawartość i wygląd Twojego serwisu, dopasowując go do aktualnych potrzeb sprzedażowych i komunikacji z klientami.


Dowiedz się więcej
kalkulatory_produktowe.png

Kalkulatory produktowe

Automatyzuj ocenę zdolności finansowej klientów.

Przyspiesz obsługę sprzedażową, dzięki narzędziom analizującym wprowadzone przez klientów dane i automatycznie szacującym ich zdolność finansową.


Dowiedź sie więcej
modul_afiliacyjny.png

Moduł afiliacyjny

Stwórz własną platformę afiliacyjną i zarządzaj kampaniami.

Zwiększ ruch na swojej stronie. Miej pełną kontrolę nad konwersją i wydawanym budżetem. Decyduj z kim i na jakich warunkach będziesz współpracował.


Dowiedź sie więcej
mechanizmy_weryfikacyjne.png

Mechanizmy weryfikacyjne

Korzystaj z automatycznej weryfikacji klientów i ich zachowań.

Mechanizmy antyfraudowe BlueBooster pozwalają błyskawicznie potwierdzić autentyczność klienta w kanale sms, mail lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Dodatkowo system analizuje zachowanie klienta na ścieżce zakupowej, co pozwala wykluczyć działania robotów lub innego rodzaju oszustów.


Dowiedź się więcej
narzedzia_analityczne.png

Narzędzia analityczne

Miej pełną kontrolę nad procesami sprzedażowymi.

Masz stały dostęp do danych obrazujących zachowanie prospektów na ścieżce zakupowej, dzięki czemu możesz szybko reagować i wprowadzać zmiany usprawniające obsługę użytkowników i pozyskiwanie nowych klientów.


Dowiedź się więcej

Poznaj możliwości Blue Booster for Insurances

Zapoznaj się z wybranymi innowacyjnymi projektami, które zrealizowaliśmy wspólnie z naszymi Klientami.


Przejdź do case study