Automatyzuj procesy sprzedaży i obsługę klienta

  • Pozyskaj nowych klientów
  • Optymalizuj ścieżki sprzedaży w kanale cyfrowym
  • Zarządzaj procesami sprzedażowymi

Blue Booster dla Bankowości

Dowiedz się więcej >

Blue Booster dla ubezpieczeń

Dowiedz się więcej >

Twórz efektywne ścieżki użytkowników w kanale cyfrowym

BlueBooster jest modułową platformą zaprojektowaną do automatyzacji obsługi Klienta w kanale cyfrowym. Potrzebujesz narzędzia do uruchamiania ścieżek sprzedażowych, elastycznego CMS, a może systemu afiliacyjnego? Wybierz moduły platformy, które potrzebujesz i uruchom rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Od 1999 roku tworzymy rozwiązania IT dla branży finansowej, ubezpieczeń i e-commerce. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i elastyczne rozwiązania. Wykorzystując nasze doświadczenie zaprojektowaliśmy uniwersalną platformę Blue Booster, którą można szybko wdrożyć i optymalizować pod potrzeby zmieniającego się rynku.

Obsługa Klienta i ścieżki sprzedażowe w jednym systemie

Stwórz kompletną ścieżkę sprzedażową od pozyskania klientów, przez prezentację oferty, weryfikację danych klienta do automatycznego generowania umowy sprzedażowej.

W BlueBoosterze możesz uruchomić kompletne strony z formularzami sprzedażowymi, które są połączone z programem afiliacyjnym. Co więcej, możesz optymalizować projekt kiedykolwiek bez potrzeby angażowania IT. Łatwo będziesz mógł zarządzać produktami, procesami i siecią sprzedaży. Dowiedz się więcej. Poznaj Blue Booster:

infographics-main.png